fbpx

Portalas Agrobite.lt ir Ūkininko patarėjas apie BIGTECH stendą parodoje „Ką pasėsi… 2024”

Ka-pasesi-2024-paroda-kauna-ukins-ukininmkai-siaudu-pustuvas-kreiktuvas-barstytuvas-bei-unikalus-siloso-atkandejas-FLINGK_BIGTECH.LT_1-1

Baigėsi VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras
2024 m. kovo 21 – 23d. organizuota tarptautinė žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2024“

Mūsų stendas parodoje: 3 paviljonas (3P), vieta 3P35.

Bigtech administracija

Šiemet kaip ir pernai atsivežėme olandų gamintojo „FLINGK“ siloso atkandėją, šiaudų pūstuvą-kreiktuvą, pašarų dalytuvą, separuoto mėšlo kreiktuvą ir elektrinį kalkių, pjuvenų, šiaudų kreiktuvą-barstytuvą ūkiams (VIDEO)

Kaip ir paminėjo portalas Agrobitė.lt – vieną įdomesnių parodos „Ką pasėsi…“ perliukų, kuriems, kad pademonstruoti juos ūkininkų bendruomenei, nebūtina pirkti parodos medalių, pastebėjome 3 paviljone. Ten buvo įsikūrusi Šilutės MB „BIGTECH“ komanda, importuojanti į Lietuvą, Latviją ir Estiją bendrovės „FLINGK Machinebouw“ (Olandija) gyvulininkystės ūkiams skirtą produkciją – šiaudų kreiktuvus, šiaudų pūstuvus, siloso atkandėjus, pašarų dalytuvus ir kitką.

Ypač jie tinkami nedidelėse fermose, kur ūkininkams ribota darbo erdvė, tačiau technika puikiai susitvarko ir su didesnių ūkių poreikiais.

Įdomu tai, kad į parodą atvyko ir vienas iš „FLINGK Machinebouw“ gamyklos įkūrėjų, todėl „Agrobitė“ iš pirmų lūpų išgirdo, kaip įmonės produkcijai sekasi Europoje.

„Visoje Europoje turime apie 50 platintojų, o šioje parodoje dalyvaujame jau antrą kartą“, – sakė Niels van den Berselaar.

Skaitykite www.agrobite.lt portale
Reportažą iš „BIGTECH“ stendo žiūrėkite šiame siužete. Net neabejojame, kad išties įvertinsite tai, ką pamatysite.

Ūkininko patarėjas apie mūsų stendą parodoje „Ką pasėsi 2024…”

Pritaikoma pagal ūkininko techniką ir poreikius olandų gamintojo FLINGK kreikimo ir šėrimo technika jau ir Lietuvoje.
Šiuo metu siūlome labai platų ūkininkavimui skirtos kreikimo bei šėrimo technikos asortimentą: