fbpx

Privatumo politika

Bigtech MB privatumo politika

Mūsų įmonė Bigtech MB (toliau – „mes“) teikia svarbų dėmesį asmens duomenų apsaugai ir tvarkymui, todėl jūsų privatumas yra mums ypač svarbus. Ši privatumo politika apibūdina, kaip mes naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, kuriuos mes gauname naudojantis mūsų interneto svetaine www.bigtech.lt (toliau – „svetainė“).

  1. Asmens duomenų gavimo ir naudojimo tikslai

Mes gauname jūsų asmens duomenis tik tada, kai jūs patys juos pateikiate, pavyzdžiui, registruodamiesi svetainėje, užsakydami produktus ar paslaugas, atsakydami į mūsų apklausas ar komentuodami mūsų turinį.

Mes naudojame jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

  • Apsilankymo svetainėje ir naudojimosi svetaine stebėjimui;
  • Užsakymų vykdymui ir sąveikai su jumis;
  • Mūsų produktų ir paslaugų teikimo gerinimui;
  • Reklamos ir marketingo tikslais, kai jūs sutinkate;
  • Atsakymų į jūsų klausimus ir prašymus teikimui.
  1. Slapukai

Mes naudojame slapukus (angl. „cookies“), kurie yra mažos tekstinės bylos, saugomos jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Slapukai mums padeda stebėti jūsų naudojimąsi svetaine ir jums pateikti patogesnę naudojimo patirtį.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą naudoti slapukus, keisdami savo naršyklės nustatymus. Atsižvelkite, kad tai gali pakenkti jūsų patirtis naudojantis mūsų svetaine.

  1. Asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas

Mes laikome jūsų asmens duomenis tik tiek laiko, kiek reikalinga jų naudojimui pagal šią privatumo politiką ar įstatymų reikalavimus.

Atnaujinta: 2023.02.01
Duomenų apsaugos klausimais kreipkitės el.p.: info@bigtech.lt