fbpx

Apie FLINGK gamyklą

FLINGK_KHXL_BIGTECH atstovas Lietuvoje www.bigtech.lt Siloso atkandėjas, siloso atpjovėjas KHXL_01

„Flingk Machinebouw“ įkūrė Marijn Berben ir Niels van den Berselaar. Tai jauna, dinamiška įmonė, kuri specializuojasi projektuojant ir gaminant mašinas žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, įsikūrusi Heeswijk-Dinther mieste, Šiaurės Brabante, Nyderlanduose. Dėl ilgametės abiejų įkūrėjų patirties inžinerijos, gamybos ir priežiūros srityse, Flingk Machinebouw turi didelę patirtį, kuri atsispindi praktiškuose sprendimuose, kurie iki šiol kuriami įmonėje.

Nuo projektavimo iki užbaigimo

Niels van den Berselaar

Puiki kokybė, lankstumas ir greitis.

Dėl glaudaus bendradarbiavimo su klientais ir tiekėjais „Flingk Machinebouw“ ne tik siūlo puikią kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą, bet ir gali greitai reaguoti į kliento problemas. Puiki kokybė, lankstumas ir greitis, būdingi Flingk Machinebouw, be kita ko, lėmė greitą ir sėkmingą mūsų platintojų tinklo plėtrą.

FLINGK_KHXL_BIGTECH atstovas Lietuvoje www.bigtech.lt Siloso atkandėjas, siloso atpjovėjas KHXL_1

 

FLINGK_KHXL_BIGTECH atstovas Lietuvoje www.bigtech.lt Siloso atkandėjas, siloso atpjovėjas KHXL_1

„Flingk Machinebouw“ produktų asortimentą sudaro labai platus žemės ūkio ir žemės darbų pramonei skirtų mašinų asortimentas. Flingk Machinebouw siekia nuolat tobulinti visus savo gaminius, todėl mūsų inžinierių biuras daug laiko skiria produktų naujovėms. Dėl to, be kita ko, atsirado įvairių naujoviškų produktų, kurie dėl savo novatoriškų aspektų ir specifinio veikimo žymiai padidina vartotojo efektyvumą ir sumažina fizinį krūvį. Geras pavyzdys yra siloso kirpimo griebtuvas Flingk KHXL – unikalus siloso kirpimo griebtuvas, kuris dažniau atnaujina priekinę siloso duobės sienelę, todėl silosas yra mažiau jautrus irimui. Jei jus domina „Flingk Machinebouw“, susisiekite su Bigtech MB dėl papildomos informacijos. Norime pateikti jums tinkamą pasiūlymą be įsipareigojimo!

Flingk Machinebouw

Nielsas van den Berselaaras
Marijn Berben

1 comment

  1. 12 sausio, 2023 at 1:47 pm
    Antanaitis Augustinas

    Šio gamintojo produkcija gan išskirtinės kokybės, tikrai verta dėmesio, nėra ką lyginti su Lenkiškomis mašinomis. Jaučiasi visakeriopas gaminio tvirtumas, patikimumas, kokybė, rekomenduoju.

Comments are closed.